Liczby po angielsku od 1 do 20

Pobierz

wg Naukowyswiat.. Liczebniki angielski.. Dziecko nauczy się m. in.. Liczby parzyste i nieparzyste do 20 Sortowanie według grup.. Liczby po angielsku od 1 do 100 i wyżej - co warto wiedzieć, jak je zapisywać i odczytywać?. Edytuj elementy .. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.. Klasa 2 Klasa 3 Angielski.. Angielskie liczebniki z nagraniami audio.. Liczenie 11-20 po angielsku.. Pozostałe liczby tworzy się poprzez dodanie do liczby pełnych dziesiątek cyfry jedności po myślniku .Liczby po angielsku.. Klasa 1 Matematyka.. Ich tworzeniem nie rządzą bowiem żadne zasady, a dodatkowo liczby po angielsku do 20 służą jako baza w przypadku dalszych liczb.. Kopia liczby po angielsku od 1 do 20 Test.. Wyjątkami są liczby 13 oraz 15, gdzie występuje niewielka nieregularność.Nauka liczb dla dzieci w języku angielskim.. Uwaga!. Zapraszamy serdecznie!#lulektv #piosenkilul.Liczby od 1 do 20: Liczby od 21 do 32: Dziesiątki po angielsku: Liczby od 0 do 99: Poniżej zamieszczamy liczebniki główne jak i porządkowe w wersji angielskiej w formie tabelki.. Liczby 1-20 po niemiecku Krzyżówka.liczby po Angielsku od 1 do 20. .. Liczby od 20 do 99.. Polub.. Należy uważać na różnice w pisowni w .Liczby po angielsku od 20 do 100.. Wygrywa ten, kto zostanie do końca.. wg Korepetycje6.Liczby po angielsku: liczebniki główne ..

Liczby po angielsku do 20 Test.

Uporządkuj liczby od największej do najmniejszej Porządkowanie.. Liczby po angielsku Liczebniki główne po angielsku.. )Liczby po angielsku - jak piszemy i kiedy stosujemy liczebniki główne.. Liczby główne (cardinal numbers) Liczby porządkowe (ordinal numbers) 1 oneNapisz od 1 do 60 liczby po Angielsku .. Strona główna.. Liczby pełnych dziesiątek od 20 do 90 tworzy się poprzez dodanie końcówki "-ty .Liczby dla dzieci po angielsku.. Udostępnij Udostępnij wg Asiabialkowska9.. Zatem umiejąc liczby od 1 do 9 jesteśmy w stanie utworzyć również liczby od 13 do 19 ;) Te pierwsze dziewięć cyfr będzie nam się przydawać również przy większych liczbach, o czym trochę niżej.. Są to jednocześnie liczebniki główne .. 12 ─ twelve 13 ─ thirteen 14 ─ fourteen 15 ─ fifteen 16 ─ sixteen 17 ─ seventeen 18 ─ eighteen 19 ─ nineteen 20 ─ twenty : 21 ─ twenty-one 22 ─ twenty-two 23 ─ twenty .Start studying LICZBY 0-20 PO ANGIELSKU.. Dobrze jest zwrócić uwagę na różnicę w wymowie między "wysokim "iii!". Dziecko na które padnie "10" odpada.. Nauka liczb to jeden z podstawowych etapów nauki języka angielskiego.. Liczby od 20 do 99.Start studying liczby po angielsku.. Spis treści: 1.. Liczebniki od 1 do 12.. Liczebniki w języku angielskim dzielimy na dwie grupy: liczebniki główne (Cardinal numerals) oraz liczebniki porządkowe (Ordinal numerals)..

Kopia liczby po angielsku od 1 do 20 Test.

Liczby od 0 do 12: 2.. Zadaniem dzieci jest dopasowanie cyferek do ilości kropek.. Przy ich użyciu możesz poinformować .Klasa 1 Klasa 2 Angielski.. Uczeń ćwiczy pisownię liczb z zakresu 1-20.. Liczebniki angielski.. Gramatyka angielska krok po kroku.. Zobacz również: Kolory po angielsku.. Liczby od 1 do 20 po angielsku z wymową.. Angielskie liczby od 1 do 1000 prezentujemy w tabeli poniżej.. Klasa 2 Angielski.. Klasa 2 Klasa 3 Angielski.. Liczby po Angielsku-dla klas 1 Połącz w pary.. wg Asiabialkowska9.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4.. Ich znajomość jest kluczowa, ponieważ pomaga w porozumiewaniu się w języku obcym.. Klasa 1 Matematyka.Liczby po angielsku do 20.. Złóż rakietę Lulander 1, następnie odlicz i START.. Przywróć poprzednie opcje.. Dziesiątki tworzymy regularnie dodając końcówkę -ty (-dziesiąt).. wg Majeczkab.. Angielski.. wg Majeczkab.. Liczby od 20 do 99: 4.. Rozkładamy flashcards na dywanie: kartoniki przedstawiające różne cyfry oraz kartoniki z różną ilością kropek .. Lista oraz zasady.. Liczby od 20 do 99 Liczby pełnych dziesiątek od 20 do 90 tworzy się poprzez dodanie końcówki "-ty" do liczby dziesiątek.. "TuTiTu Przedszkole" to seria dla dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie liczb, liter, kształtów i kolorów w języku angielskim..

liczby po angielsku Pasujące pary.

Natomiast nasze "-dziesiąt" w liczbach po angielsku to końcówka " -ty ".. Umiesz już liczyć!. wg Urszula89.. Liczby po angielsku to jedno z pierwszych zagadnień, od których zaczyna się naukę języka.. Liczby porządkowe angielski.. Poniżej znajdują się liczebniki główne - angielskie cyfry i liczby od 1 do 20, stu, tysiąca, miliona i dalej.Liczby od 1 do 100 po angielsku i większe.. Klasa 2 Angielski.. W każdym odcin.Poniżej znajdziecie liczby po angielsku od 1 do 100, 1000 i jeszcze dalej, oraz zasady ich tworzenia.. w " teen " w liczbach z "-naście", a twardym, niskim " -ty " w "-dziesiąt".. Liczby od 11 do 20 Pasujące pary.. Copy of liczby od 1 do 10 po angielsku - Jagoda Krzyżówka.. Ich znajomość przyda się podczas wizyty w sklepie, w rozmowach ze znajomymi oraz w pracy.. 80 - eighty (znowu jak w eighteen, tylko jedno t !. Aby utworzyć liczby od 13 do 19, dodajemy końcówkę -teen, która oznacza -naście.. Liczby od 13 do 19: 3.. Zadaniem ucznia jest układanie z klocków słownych zapisów liczb.Poniżej znajdziecie liczby po angielsku od 1 do 100, 1000 i jeszcze dalej, oraz zasady ich tworzenia.. Zacznijmy od podstaw, czyli od liczb od 1 do 20..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt