Napisz list po angielsku do kolegi z anglii

Pobierz

85% List do kolegi z Anglii, którego wcześniej zaprosiłeś na wakacje.. Proszę o pomoc!. Oprócz listów opowiadających o ostatnich wydarzeniach, znajdziesz tu także te z przeprosinami.. zaproś kolegę na wycieczkę do atrakcyjnego regionu w Polsce zaproponuj termin wycieczki napisz dlaczego warto zobaczyć ten region List ma zawierać od 50 do 100 słów Za pomoc z góry wielkie Dzięki !. Pilne .LIST PO ANGIELSKU - posted in Pomoc w zadaniach: Witam.. ( ANGIELSKI ) 2012-03-02 17:08:39; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki o ,,kłopotach" z nowymi ubraniami 2017-04-02 11:39:04; Napisz do kolegi e-mail do kolegi / koleżanki z kanady w którym opiszesz swój ulubiony zespół muzyczny z Polski 2015 .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. poleca 85 % .. Oto temat.. Co robiłaś wczoraj.. zadanie dodane 18 października 2012 w Język angielski przez użytkownika Sylwia231 (-500) [Szkoła średnia] angielski; list; wakacje +4 głosów.. zadanie dodane 29 września 2010 w Język angielski przez użytkownika matiroz (-900) [Szkoła średnia] list;Napisz list do kolegi z Anglii, w którym;=nie dawno zmieniłaś pracę.-napisz,ze zmieniłaś pracę i podaj powód,-poinformuj,gdzie teraz pracujesz i jakie sa twoje obowiązki,-napisz, jak sie czujesz w nowej sytuacji i kogo poznałaś w nowym miejscu pracy,-podaj swój nowy adres e-mail i popros,aby wkrótce do ciebie napisał.Napisz list do kolegi z Anglii, który wkrótce zamierza Cię odwiedzić..

80% List do swojego kolegi z Anglii.

Od kilku miesięcy pracujesz na farmie.. Czas czytania: 1 minuta.. Mam napisać list po angielsku, ale szczerze powiedziawszy jestem zielony w tym języku.. Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Napisz krótki list do kolegi po angielsku +4 głosów.. - opisz swój typowy dzień szkolny - opisz, jak spędzasz zazwyczaj weekend - napisz, co teraz porabiasz ty i twoja rodzina Podpisz się jako XYZ.. 2018-01-30 22:42:16List do kolegi z Londynu - angielski +1 głos.. Napisz o pogodzie.. Pieszeszz tamtad do kolegi z Anglii - napisz z kim i gdzie jestes - gdzie sie zatrzymales i jakie sa warunki zakwaterowania - jaka jest pogoda i jedzenie - jak spedziles wczorajszy dzien i jakie sa twoje najblizsze plany.Zadanie: 1 napisz list po angielski do kolegi koleżanki z anglii, aby opowiedzieć , co u ciebie nowego a przeproś za długie milczenie i podaj powód b opisz Rozwiązanie: list do koleżanki z anglii dear alice how are you what have you been up in school sorryNapisz list do kolegi z anglii 2013-03-23 17:01:19 napisz list do kolegi lub kolezanki, w którym opiszesz swoje zainteresowania jak spedzasz wolny czas 2013-11-02 10:59:57 Napisz po angielsku list do kolegi , w którym opiszesz imprezę na której byłeś..

Napisz krótki list do kolegi po angielsku.

3 odpowiedzi.. W swoim liście: 1) wyraź zadowolenie z planowanego przyjazdu kolegi do Polski i poradź mu, co powinien ze sobą zabrać 2) wspomnij o przyjęciu, które zamierzasz zorganizować podczas jego pobytu, i zapytaj, jaki termin przyjęcia by koledze odpowiadał 3) napisz gdzie zamierzasz to przyjęcie urządzić, i uzasadni .Napisz e-mail do kolegi po Angielsku 2017-09-28 19:43:06; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki.. W formie emailu napisz do znajomego z Anglii napisz ze : - nowe hobby daje ci duzo satysfakcji [present simple] - poznales dzieki niemu znajomych [present simple] - wybierasz sie na przyjecie na ktore zaprosila cie jedna z poznanych osob.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.Napisz list do kolegi w Anglii,w którym go poinformujesz o bieżących sprawach w Twoim życiu.. Zredaguj list z reklamacją do sprzedawcy, w którym opiszesz powody swego niezadowolenia I sformułujesz żądania (180-280 słów).List prywatny po angielsku - wzór..

Napisz list po angielsku do kolegi z Anglii który przyjeżdza do Polski.

Poznasz zasady pisania listów i styl, jaki należy w nich zachować.Napisz artykuł na stronę internetową waszej szkoły, w którym opiszesz, na czym polegała Twoja ; 82% Zdrowie (longman) 90% Kupiłeś niedawno telefon komórkowy, z którego nie jesteś zadowolony.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz e-maila do kolegi/koleżanki z Anglii.. Napisz krótki list do kolegi po angielsku.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Dlatego też, jeśli nauczysz się, jak napisać to czy ten list, przede wszystkim mieć .Napisz list do kolegi - po angielsku.. Od niedawna masz nowe hobby.. Napisz list do znajomej/ego z Anglii z prośbą o pomoc.. Napisz krótki list do kolegi po angielsku.Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, którą wcześniej zaprosiłeś na ferie zimowe:-przeproś, że nie odbierzesz go/jej z lotniska podając powód,-wyjaśnij jak dostać się z lotniska do twojego domu i poinformuj ile czasu to zajmie,-zaproponuj przynajmniej dwa sposoby spędzenia czasu podczas pobytu kolegi/koleżanki w Polsce,List do koleżanki z Anglii po przeprowadzce do Polski ..

2012-06-01 15:00:52 Napisz list do koleżanki z anglii ?

Co zazwyczaj robisz.. Polecane teksty: 85% Phrasal verbs- Look; 86% Będziesz studiować w Londynie, ale nie masz zakwaterowania.. 2012-03-07 07:21:56; Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy w kturym opiszesz kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2011-09-27 08:00:32; Napisz po angielsku list do kolegi, w którym opiszesz imprezę na której byłeś.. W liście: przeproś, że nie przesłałeś mu kartki urodzinowej, wyjaśnij dlaczego,opisz jak doszło do tego,że brat stracił pracę i jak dostał kolejną, opisz, jak wyglądały wasze kontakty zanim brat zmienił pracę, jak teraz, przekaż pozdro .Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. 33,062 wizyt.. 3,353 wizyt.. Więc nie rozmawialiśmy o tym, jak napisać list do przyjaciela, w języku angielskim, to nie będzie miał pożądanego efektu, jeśli nie widać wyraźnie co najmniej jedną próbkę takiego listu.. zadanie dodane 10 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika series (70) [Szkoła podstawowa] list; kolega; obóz; angielski +4 głosów.. Napisz list do swojego kolegi ze Szkocji, w którym: - powiesz co robisz w Anglii i od kiedy tu przebywasz - opisz swój dzień pracy oraz jak spędzasz czas wolny .. 33,076 wizyt.. Bardzo prosze o pomoc .. 33,037 wizyt.. Opisz glownie uroczystosc rodzinną lub prywatkę w ktorej brales udział:-podaj kiedy odbyla się uroczystosc i z jakiego powodu-opisz przebieg imprezy i jedną z niespodzianek,ktora miala miejsce w jej trakcie-podaj krotki przepis na danie, które Ci najbardziej smakowalo i napisz z czym je .Napisz list do kolegi z usa: a).zaprosić do siebie b).jakie atrakcje mu zaoferujesz, zapewnisz c).. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz pracę pisemą (list) do kolegi z Anglii na temat twojego ulubioneg święta.. 2018-01-30 22:42:16Przykład opisu kolegi po angielsku z tłumaczeniem Opis kolegi po angielsku - wzór.. Mam wielką prośbę do was.. Wskazówki jak napisać list nieformalny po angielsku oraz przydatne zwroty - matura podstawowa z języka angielskiego.Napisz list do kolegi w którym opiszesz co dzieje się w twojej szkole!. 85% Napisz list do kolegi z Anglii; 83% List do kolegi; 80% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. Przykład listu nieformalnego po angielsku - list do przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, koleżanki.. jak długo będzie u ciebie.. (Matura, Longman 55/8)List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. zadanie dodane 29 września 2010 w Język angielski przez użytkownika matiroz (-900) [Szkoła .83% List do kolegi; 85% List; 84% Napisz dłuższy tekst użytkowy.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Napisz list znajomemu z Londyny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt