Czy chciałbyś mieć takiego przyjaciela jak pinokio

Pobierz

Dba o sprawiedliwość.3.. wersjaChciałbym mieć takiego przyjaciela jak Tomek.. Niestety, trudno jest znalezć kogoś takiego i tak naprawde tylko nielicznym się to udaje.. Treść.Czy chciałbyś mieć takiego przyjaciela jak Adam Cisowski swój wybór uzasadnijChciałabym mieć takiego przyjaciela jak.. - napisz, z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" Aleksandra Kamińskiego chciałabyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Witaj, będziemy przygotowywać się do charakterystyki Stasia Tarkowskiego.. Posiadanie przyjaciela, jak wszystko ma swoje wady i zalety.Rozmowa pinokia z kolegą ze szkoły.. 3 osób dostało pomoc.. Pinokio najpierw był niemiły dla swojego taty, ale p otem zrozumiał, że bardzo go kocha i dbał o niego.Chciałabym mieć takiego przyjaciela jak on, ponieważ dba o przyjaźń.. Garbi się oraz wiecznie jest smutny.Chciałabym mieć takiego przyjaciela jak.. - napisz, z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" Aleksandra Kamińskiego chciałabyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Wujek Cloven ma ciemne i gęste włosy oraz czarne oczy.. Z początku może wydawać się słaba psychicznie, zbyt cicha i nieśmiała.1 odpowiedź.. -czy mozemy przeprowadzić z toba wywiad?. -Poniewaz wruszka mnie zaczarowała dlatego gdyż byłem złym chłopcem.odpowiada pinokio.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. poleca 85% 602 głosów.. Był także opiekuńczy, dawał tego dowody, gdy tylko Nel działa się★ Rozwiń opis!.

Chciałabym mieć takiego przyjaciela jak?

Może wbijamy pod tym filmem 500!. - Aha tylko prosze nie obraź się, że spytałem.mówi pinokio.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Czy chciałbyś mieć takiego przyjaciela jak Lassie.. We wszystkim by mnie wspierał i pomagał.. Mam nadzieje że chociaż trochę pomogłam.. heart outlined.Opiekuńczy w stosunku do Nel, odpowiedzialny i posłuszny w stosunku do ojca.Wszystkich Murzynów zarówno jak i Arabów traktował bez wyższości z szacunkiem należytym drugiemu człowiekowi.. widziałem jak starsi koledzy chcieli go pobić A jego kolega stanął mu w obronie czy coś w tym stylu mam nadzieję że pomogłen.. uwzględnij swoje zdanie 8-10 zdań prosze szybko az 30 punktów i wszystkie gwizdki 2 Zobacz odpowiedziCzy chciałbym mieć przyjaciela takiego jak PINOKIO?. 0.Nie ma na świecie człowieka, ktory nie chcialby miec przyjaciela.. Proszę czekać.. 0. uzasadnij swoje zdaniaWytłumacz w 10 zdaniach dlaczego chciałbyś mieć takiego przyjaciela jak Pinokia.Proszę o najszybszą odpowiedz Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Czy chciałbyś sie zaprzyjaźnić z pinokiem ?. Nie boi się o nią zawalczyć mimo konsekwencji.. -dlaczego jestes kukiełką?. - T ak, bo przemyślał swoje uczynki i stał się mądrzejszy, chciał się uczyć.. Uzasadnij o .Wszyscy lubią Dicka ponieważ jest sympatyczny i miły a do tego doskonale zna się na zwierzętach i roślinach..

Chciałabym/chciałbym mieć takiego przyjaciela jak Staś.

Jak wiecie nasz bohater wykazywał się nie tylko odwagą, kiedy zastrzelił lwy, czy w burzy pokonywał kilometry, żeby zdobyć chininę dla Nel.. Twoja praca powinna zająć min.. Uzasadnij o dpowiedź multi123456789 multi123456789 04.01.2016 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Czy chciałbyś mieć takiego przyjaciela jak Lassie.. chciałbym mieć takiego przyjaciela jak Ben bo codziennie się z nim bawi i pomaga w lekcjach.. Zostaw lajka!. Szczerze z serca chciałbym mieć takiego przyjaciela.. Piszcie dzis… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pyta…Temat: Chciałbym mieć takiego przyjaciela jak Staś.. Tomek sądząc o jego charakterze nie jest zbyt grzeczny, jak każdy z nas lubi rozrabiać.Chciałabym mieć takiego przyjaciela jak Staś Tarkowski, ponieważ jest mądry, pomocny, odważny.. Ma miły wyraz twarzy i wszystkim pomaga.. Jak mowi Edward Everett Hale : " Zdobycie prawdziwego przyjaciela to najlepszy dowód osobistego sukcesu w życiu".. Ula jest bardzo wrażliwą dziewczynką.. Był on wzorem człowieka, warto go naśladować.. 10 linijek kartki z zeszytu w linie.Dlaczego chciałbyś/abyś mieć takiego przyjaciela jak Nemeczek "Chłopcy z Placu Broni".. ★=====­= ️ Podobało się?. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ czy chciałbyś mieć takiego przyjaciela jak pinokio?.

PozdrawiamChciałabym mieć takiego przyjaciela jak Ula.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt