Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami

Pobierz

MacioszekPro555 MacioszekPro555 3 dni temu Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane 3 Uzupełnij pytania właściwymi zaimkami pytajnymi: who, what lub where.. .Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami, wykorzystując informacje podane w nawiasach.. Pokaż im, jak używać słów kluczowych w samym pytaniu jako wskazówki przy formułowaniu odpowiedzi.. Odpowiedz na pytania zgodnie z prawdą a dowiesz się kim tak naprawdę jesteś.. Czy śpią z z otwartymi oczami?. lolka22 • 5 lat temu • #gra #kobiety #osobowosc #quiz .j.niemiecki-odpowiedz na pytania (pelnymi zdaniami) 3.Wo ist die Schule?. Prozze o szybką odpowiedzi mam to na jutro!. W swobodnej rozmowie wiem więc, że moje dziecko nie ma problemów z mówieniem pełnymi zdaniami.. Nauczyciele określają tę technikę jako "umieszczenie pytania w odpowiedzi" lub "odwrócenie pytania".Odpowiedz na pytania zgodnie z prawdą, pełnymi zdaniami.. (leży na dywanie) 5.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Przyjrzyj się fotografii i odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Jak poznać, że wąż jest jadowity?I.. 1 W… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Podaj przykłady takich roztworów b) W jaki sposób z roztworu nienasyconego otrzymać nasycony?. (leżą w szufladzie komody) 7.. Czasami czuję, jakby miał mi od tego eksplodować mózg.. Wykorzystaj podane informacje..

Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.

c) W jaki sposób możemy wykonać krystalizację substancji rozpuszczonej?. Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Zobacz odpowiedź.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.1.Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami zgodnie z podpowiedziami w nawiasach: 1.Where would you like to live?. Pomóżcie proszę to na jutro .Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. !Zadanie: odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami w odpowiedziach wykorzystaj podane słowa jedno słowo nie pasuje do żądnej odpowiedzi zwei Rozwiązanie: 1 co sadzisz o sztuce ich finde sie ganz gut uwazam ze jest calkiem dobra 2 co masz z 7.Naucz uczniów odpowiadać na pytania pełnymi zdaniami, aby dodać szczegóły i dokładność do ich pisania.. Uzupełnij zdania przeczeniami : nein, nicht lub kein, keine, keinen 3.. Zapytaj o czas dwoma sposobami.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami język niemiecki.pdf (22 KB) Pobierz.. (tak) poniżej.. d).Przeczytaj e-mail w ćwiczeniu 4 i jeszcze raz odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. odpowiedzi: 3.. Z jakiego powodu Wiktoria tłumaczy sie mamie?. (stoi na środku pokoju) 2.. Z Tymkiem rozmawiamy w potwornych ilościach.. (stoi pod telewizorem) 6.. Jak wąż może połknąć coś większego od swojej głowy?. 4.Who would your sister like to meet?Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami..

Sehr gut !Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami .

Wpisz zaimki osobowe w mianowniku i celowniku.. (krótko i na temat) 1. Podaj polskie odpowiedniki.. odpowiedz na pytania pelnymi zdaniami jezyk niemiecki .. jest na drugim miejscu.Zadanie: odpowiedz na pytania pelnymi zdaniami w odpowiedziach wykorzystaj podane slowa jedno slowo nie pasuje do zadnej.2.Przeczytaj tekst z ćw.. Dlaczego Adrian wszedł do salonu kosmetycznego?. Zapisz 3 formy trybu rozkazującego!. 3.-B Sie liest gern Zeitschriften.Odpowiedz na nie pełnymi zdaniami.. Ktosfiny.Odpowiedź na pytania pełnymi zdaniami : a) Jakimi rodzajami ciał mogą być rozpuszczalniki?. 1 jeszcze raz .Następnie odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Użyj spójnika weil.. Where does Paul het his foodOdpowiedz na pytania pełnymi zdaniami .. (na podłodze) 4.. Warum ist Robert glücklich?Odpowiedz zdaniami na podane pytania: 2018 05 21 17:02:27 j.niemiecki odpowiedz na pytania (pelnymi zdaniami ) 2011 02 08 18:57:13 odpowiedz po angielsku na pytania 1 3.. Question from @Kuba7714 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOdpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Razem z tłumaczeniem (Za… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz odpowiedzi pełnymi zdaniami.. Odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania, podając 2 przymiotniki i napisz własny przykład.. Czy węże mają powieki?.

(ZAŁĄCZNIKI)Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.

a w jaki sposób odwrotnie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt