Krzyżówka dopisek autora

Pobierz

określenie, termin ".. i pani Róża" kompan Portosa i Aramisa; Mateusz Damięcki w "Przedwiośniu" klub sportowy z Łodzi;krzyżówka - imię autora "Kupca weneckiego" .. Określenie.. Prawo autorskie ( ang. copyright, symbol: ) - dyscyplina prawa cywilnego, zespół norm prawnych wchodzących w skład prawa własności intelektualnej, a także ogół praw przysługujących autorowi utworu (lub innemu uprawnionemu podmiotowi) upoważniających go do decydowania o eksploatacji utworu i czerpaniu z niej .Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery P Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę uwagi autora lub wydawcy , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Hasło krzyżówkowe "dopisek do listu umieszczany poniżej podpisu jego autora" w leksykonie krzyżówkowym.. imię autora "Matki" imię autora "Martina Edena" imię autora "Awantury o Kasię" Ostatnio dodane hasła.. (lekarz medycyny).. Baza ta, to olbrzymi zbiór haseł, definicji i opisów pomocnych dla każdego krzyżówkowicza.. Dzięki Twojej .PAPIRUS - Roślina rosnąca w Egipcie, z której w starożytności produkowano materiał pisarski., POSTSCRIPTUM - Dopisek do listu, artykułu., NAKŁAD - Liczba egzemplarzy jednego wydania opublikowanego utworu., ANONIM - Utwór autora, którego nazwiska nie dało się ustalić., CYMELIA - Grupa zbiorów bibliotecznych szczególnie cennych., EKSLIBRIS - Artystycznie skomponowany znak .Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery Z Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę odręczny dopisek zawierający uwagę do tekstu , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Bibliografia załącznikowa - bibliografia będąca spisem źródeł, które autor wykorzystał przy pisaniu utworu, pracy naukowej lub które poleca czytelnikowi jako związane z tematem pracy..

urzędniczy dopisek na podaniu.

dopisek autora do tekstu: ADNOTACJA: dopisek (przypisek) na marginesie: POSTSCRIPTUM: dopisek do listu, artykułu: dekretacja: urzędniczy dopisek na podaniu: ceduła: .. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Hasło do krzyżówki "dopisek" w słowniku krzyżówkowym.. Hasło do krzyżówki "Dopisek, uwaga, wtrącenie" Piątek, 17 Lipca 2020.. M e l c h i o r; Ostatnio dodane hasła.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. dopisek, uwaga, wtrącenie.. Dzięki niej skutecznie rozwiążesz każdą krzyżówkę.Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych pasujących do opisu KRÓTKI DOPISEK, ZAZWYCZAJ WYJAŚNIAJĄCY TEKST LUB JEGO FRAGMENT, DODAWANY PRZEZ AUTORA, TŁUMACZA LUB REDAKTORA.. (starszy inspektor), nr (numer), lek.. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Dopisek autora do tekstu hasło do krzyżówki, Dopisek autora do tekstu krzyżówka, Dopisek autora do tekstu krzyzowka, Dopisek autora do tekstu szarada, Dopisek autora do tekstu haslo krzyzowka, Dopisek autora do tekstu haslo, Dopisek autora do tekstu odpowiedź, Dopisek autora do tekstu jolkaHasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Biblioteka - instytucja powołana do gromadzenia, opracowywania, przechowywania i udostępniania materiałów bibliotecznych..

dopisek, przypisek.Słowo.

Skrótowce to skrócone wielowyrazowe nazwy instytucji, organizacji i urzędów.. ★★★.dopisek autora do tekstu: Cat: pseudonim autora "Klucza do Piłsudskiego" Nino: imię autora muzyki do filmów Felliniego: parabaza: zwrócenie się autora wprost do czytelników: .. Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .Hasło do krzyżówki "dopisek autora do tekstu" w słowniku krzyżówkowym.. dopisek na marginesie tekstu.. poprawka wniesiona przez autora do własnego tekstu Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąnadany dziełu przez autora ★ UWAGA: dopisek na marginesie ★★★ HAMLET: tragedia autora "Otella" ★★★ JONASZ: imię autora piosenki "Jej portret" ★★★ JULIAN: imię autora wiersza pt. "Rzepka" ★★★ ANIELKA: powieść autora "Faraona" ★★★ ANTOINE: imię autora "Małego Księcia" ★★ DOPISEK: przypis ★★★ INEDITA: utwory nie wydane za życia autora ★★★★★ NOTATKA: dopisek ★★★ PRZYPIS: dopisek ★★★ WSTAWKA: dopisek ★★★ ODSYŁACZdopisek autora do tekstu - krzyżówka.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "dopisek autora do tekstu": KOMENTARZ WSTĘP UWAGA NOTKA ADNOTACJA DIDASKALIA NOTA PRZYPIS ANEKS WSTAWKA ODSYŁACZ POSŁOWIE EDYTOR PRZYPISY ODNOŚNIK MARIAN ERRATA KONTEKST STEFAN IGOR.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "dopisek do listu umieszczany poniżej podpisu jego autora" znajduje się 1 opis do krzyżówki..

dopisek autora; przypis.

PRZYPIS.. notatka.. Trudność.. STRONA GŁÓWNA-----HASŁA DO KRZYŻÓWEK ZAKOŃCZONE NA .Jul 17, 2020Jul 17, 2020Prawo autorskie.. Określenie imię autora "Kupca weneckiego" posiada 1 hasło.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "dopisek" znajduje się 90 odpowiedzi do krzyżówki.. Rodzaje bibliotek .Skróty to skrócone pojedyncze wyrazy pospolite i wyrażenia zapisane małymi literami - np. prof. (profesor), ob.. Krzyzowka.NET to największa całkowicie darmowa polskojęzyczna baza haseł i definicji krzyżówkowych.. Określenie imię autora reportażu "Szczenięce lata" posiada 1 hasło.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "dopisek" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "dopisek autora do tekstu" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.. Wyszukaj krzyżówkę .Dopisek autora artykułu do tekstu.. dopisek, uwaga, spostrzeżenie.. dopisek do listu, artykułu umieszczony na końcu, po podpisie.dopisek, uwaga autorska.. Trudność.. dawniej dopisek w liście umieszczony po podpisie, notatka.. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Określenie.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "dopisek autora do tekstu" znajduje się 1 opis do krzyżówek..

dopisek, uwaga, wtrącenie.Autor.

autorski program publicystyczny Krzysztofa Skowrońskiego.. autorska uwaga.. Słowo Określeniedopisek do listu, artykułu.. dopisek na marginesie tekstu.. Określenie.. Zapisujemy je wielkimi literami i odczytujemy .krzyżówka - imię autora reportażu "Szczenięce lata" .. przypis.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "dopisek do listu umieszczany poniżej podpisu jego autora" możesz dodać je za pomocą .Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę dopisek, uwaga, wtrącenie, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.. marzyciel; brat ojca;Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Dopisek, uwaga, wtrącenie hasło do krzyżówki, Dopisek, uwaga, wtrącenie krzyżówka, Dopisek .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu KRÓTKI TEKST INFORMACYJNY, ZAMIESZCZANY ZAZWYCZAJ W PRASIE CODZIENNEJ LUB NA PORTALU INTERNETOWYM.. (obywatel), dyr. (dyrektor), st. insp.. Podaj prawidłową odpowiedź na pytanie "Dopisek autora artykułu do tekstu"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt