Opisz koleżankę po rosyjsku

Pobierz

Przykładowe zdaniaNapisz jak najprostsze 4 zdania opisujące koleżankę po rosyjsku.. Jej uszy są małe, a nos prosty i długi.. Często buntuje się z głupich powodów, typu, że szkoła nie wypuszcza na dwór w czasie lekcji (zapalić), a tak po prostu mają wszystkie ustalone.Jak jest "koleżanki" po rosyjsku?. PROSZE O POMOC POTRZEBUJE NA JUTRO!. +0 pkt.. Sprawdź tłumaczenia słowa "koleżanki" w słowniku polsko - rosyjski Glosbe: подруги.. Opis Charakterystyka człowieka - wygląd zewnętrzny.Przykłady, zdania, dialogi po rosyjsku.. Moja koleżanka ma na imię Magda.. +1 głos.. Napisz jak najprostsze 4 zdania opisujące koleżankę po rosyjsku .Ola to moja koleżanka.Jest moją rówieśniczka ma 14 lat (możesz dać inny wiek)Znamy się od małego.Ola jest szczupła wysoką nastolatka.Ma długie sięgające za ramiona kręcone brązowe włosy które często spina w kok.Ma duże niebieskie oczy i ciemniejszą karnacje.Ubiera się bardzo ładnie i gustownie.. Ma ładną, owalną twarz i duże piwne oczy.. Jest zgrabną i wysoką dziewczyną.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Opisz w 5 zdaniach swoją koleżankę/kolegę po rosyjsku.. Cechą charakterystyczną są jej ciemne, krótkie, kręcone włosy.. Ma brązowe włosy.. Charakterystyka musi składać się z kilku elementów.Jest on typowym wytworem warunków w jakich dorastała ówczesna rosyjska młodzież.Opisz chorobe po rosyjsku..

Oprócz: Opis wyglądu koleżanki po rosyjsku.

Ma dużę niebieskie oczy.. język.Życzliwy opis koleżanki ze szkoły.. Muszę to na jutro mieć i nie wiem jak to zacząć i wgl .. Ma niebieski oczy, mały nos i wąskie usta.. zaczynając od Me best friend is Iza.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. To także możliwość poznawania języka rosyjskiego w ciekawej formie.Po szkole; Szukaj; Liceum » Język obcy.. Jest bardzo mądrą i utalentowaną dziewczyną.Opisz swój tydzień po rosyjsku 2011-04-16 15:19:10; Opisz wnętrze mieszkania po rosyjsku podstawowymi zdaniami 2012-04-02 18:41:36; Opisz jaki jest twój ideał nauczyciela (Po Rosyjsku) 2011-12-05 05:19:11; opisz po rosyjsku pogode na 14.11.2010 2010-11-14 12:31:49; Opisz krótko dzisiejszą pogode po rosyjsku.. Question from @Julkakiepura - Szkoła podstawowa - Język rosyjskiOpisz po rosyjsku jakiś zawód przyszłościowy.. 3.Jutro wyślemy list polecony do rodzicow 4.Jak często otrzymujesz listy?. Question from @Patusia2013 - Szkoła podstawowa - Język rosyjskiNapisz życzenia po rosyjsku do koleżanki z okazji imienin ma się znaleźć -podziękowanie za prezent -35-40 slow.. Cały czas się buntuje, bardzo pesymistyczna.. 2010-04-25 11:37:57Opis koleżanki w kilku zdaniach na jezyk rosyjski..

Oprócz: Opisz ulubione swieta po rosyjsku.

To dobra i miła dziewczyna otwarta na ludzi.Opiszę koleżankę z ławki, choć nie uznaję jej za przyjaciółkę.. Chodzi razem ze mną do szóstej klasy.. Autor: madziaalena17 Dodano: 16.10.2010 (13:04) JĘZYK ROSYJSKI: Napisz list do koleżanki/kolegi w którym:-opiszesz swoją wycieczkę do Rosji i podasz środek transportu-przedstaw nowo poznanego kolege i opisz jego wygląd i cechy charakteru-podaj co ciekawego tam widziałaś i z kim tam była .zad 1 po rosyjsku zapytaj kolegę lub koleżankę czy: *wszyscy byli zadowoleni z wycieczki *pomyślała o wszystkim *kupiła bilety dla wszystkich *do wszystkich wysłała widokówki *opowiedziała wszystkim o swojej wycieczki do Afryki *rozwiązała wszystkie zadania *postawiła wszystkie książki na półkę *wszystkim rozdała już podręcznikiNapisz po rosyjsku, nie z tłumacza: 1.Do kogo piszesz ten list?. W wypowiedzi uwzglednij wiek wygląd zawnętrzny wzrost i podobienstwo.. Odpowiedzi: 0 .. Question from @Sarah12 - Gimnazjum - Język rosyjski.. Jeśli to bohater literacki, pamiętaj, aby podać, z jakiej książki pochodzi i kto jest jej autorem.. Odpowiedz.. Nauka języka rosyjskiego dla początkujących w naszym kursie wspierana jest przykładami zastosowania poznanych wyrażeń w zdaniu i w dialogu.. Pomozciee.;d.. bd wdzięczna ;*.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Opis koleżanki po rosyjsku?.

A.Opisz w kilku zdaniach swoją koleżankę po rosyjsku.

Bardzo bym prosila o opis przyjaciela i o opowiadanie na temat Mój samochód sie popsół.. 80-130 słów 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie - 6.10.2014 (18:52) - przydatność: 50% - głosów: 4 DodajDziadkowie mogą wywierać na nas nacisk w wielu kwestiach, na przykład wmawiać nam, że jesteśmy mało inteligentni, leniwi czy nieurodziwi, wobec tego nie powinniśmy prowadzić życia towarzyskiego, kształcić się czy podróżować, ale nieustannie zapewniać im opiekę.Godności zdefiniować zapewne nie można jednoznacznie.Zawsze napisz, kogo opisujesz - koleżankę z ławki, ciocię, wymarzonego chłopaka, psa.. Agnieszka jest osobą szczupłą i wysoką.. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .. Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. Przetłumaczysz: Moja koleżanka ma na imię Ania.. Wygląd zewnętrzny, opis twarzy, włosów, nosa, wzrostu, oczu, figury po rosyjsku.. Jest kontrastem mojej osoby.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Moja koleżanka ma na imię Agnieszka i ma trzynaście lat.. Question from @Obidzinskak8 - Gimnazjum - Język rosyjskiTłumaczenie "koleżankę" na rosyjski..

Uczęszczasz na ...Opisz ulubione swieta po rosyjsku.

Opis koleżanki przetłumaczenie na j.rosyjski.. W wypowiedzi uwzglednij wiek wygląd zawnętrzny wzrost i podobienstwo.. Jej cechą charakteru jest przede wszystkim koleżeństwo.. Weronika, 17 lat.. Starannie dobiera kolory i strój do okazji.Pamiętaj, że przymiotnik dopasowuje się do rodzaju rzeczownika.Człowiek po rosyjsku.. Odpowiedz.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: sprawdzian wiadomości z romantyzmuMam wielu dobrych znajomych, których bardzo lubię i spędzam z nimi czas, jednak jest jedna osoba, która jest mi bardzo bliska i z całą pewnością mo.opisz dzień swojej koleżanki po angielsku użyawając słów doesn`t, does.. 2.Wczoraj otrzymałam od koleżanki pocztówkę?. 14,828 wizyt.. Jest szczupła i wysoka.. Prosze o szybko pomoc, pozdrawiam :*.. Oprócz: .. pożegnanie koleżanki z pracy wierszyki charakterystyka grup spolecznych w chlopach jak zrobić strój słowikaopisz po Rosyjsku 'MÓJ ULUBIONY SKLEP' +0 pkt.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Odpowiedz.. 5.Dima koresponduje z koleżanką i kolegą z Polski 6.We wtorek napisze list do babci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt