Test z wiedzy o finansach publicznych

Pobierz

Po rejestracji ».Już dziś o godz. 20.25 w TVP 1 rozpocznie się Wielki Test Wiedzy o Podatkach, organizowany przez Ministerstwo Finansów.. Zapraszamy do korzystania z quizów!. Fizyka (1633) Socjologia (1062) Prawo konstytucyjne (996)Pytania testowe FPU Dysponentem części budżetowej województwa jest: Skarbnik województwa Marszałek województwa Kierownik rządowego centrum legislacji Wojewoda.. Przedmioty.. TESTY Z UMIEJĘTNOŚCI .. Gospodarka finansowa jest jawna.. Zapraszamy!. Wyrok Naczelnego S ądu Administracyjnego: a) jest źródłem prawa, b) nie jest źródłem prawa,Rozwiązuj test Jednostki sektora finansów publicznych Rozwiązuj test Jawność i przejrzystość finansów publicznych, zasady gospodarownia, kontrola zarządcza Rozwiązuj test więcej » Ustawa o kontroli skarbowej Rozwiązane pytania: 0 / 104 Rozwiązuj test Ustawa o podatku akcyzowym Rozwiązane pytania: 0 / 195 Rozwiązuj testW świetle ustawy o finansach publicznych do dochodów publicznych nie zalicza się: a) wpłat z zysku przedsiębiorstw państwowych, b) spłat pożyczek i kredytów udzielonych ze środków publicznych, c) wpływów z podatków, składek i opłat, d) spadków, zapisów i darowizn w postaci pieniężnej na rzecz jednostek sektora finansów publicznych.. test dodany 9 lat temu przez adamen Inne testy z kategorii Prawo administracji nr 5 popularność: 213 dodał: eskomania Akcje, obligacje popularność: 5845 dodał: raafig Rachunek kosztów - pojęcia popularność: 4235 dodał: pimpek7 days agoTest o finansach publicznych..

1.Co oznacza zasada jawności finansów publicznych?

Ustalana jest dla gmin o wartościowych walorach klimatycznych i krajobrazowych.. Ewidencja rozrachunków z tytułu VAT, 7 przykładów.. A w nagrodę dostaniesz e-Book Finanse Osobiste.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Obowiązek posiadania dowodu osobistego spoczywa na: a) każdym obywatelu Rzeczypospolitej Polskiej b) każdym obywatelu Rzeczypospolitej Polskiej, który ukończył 18 rok życia c) obywatelu Rzeczypospolitej Polskiej, który ukończył 18 rok życia, jeżeli zamieszkuje na terytorium RP 30.. 2.Co to jest opłata miejscowa i kto określa górną granicę tej opłaty?. Rejestracja Zaloguj.. Rejestracja upoważnia do darmowego korzystania z testów.. Powodzenia w nauce!. Szukaj Menu Zaloguj.. Zasady finansów publicznych-przepisy ogólne, środki publiczne, nadwyżka i deficyt sektora finansów publicznych .NBP - Portal Edukacji Ekonomicznej Rozrywka Quizy Quizy Sprawdź swoją wiedzę z ekonomii i rozwiąż nasze quizy.. żadne z powyższych Sektor finansów publicznych nie obejmuje następujących podmiotów sektora publicznego: jednostki badawczo-rozwojowe.. krok po kroku.przekazanie coraz wiecej spraw i problemow samorzadom terytorialnym ze, panstwo zajmuje sie tylko.. Nie będzie to zwykłe widowisko, bo podatki budzą emocje.. Aby wykonać test należy się zarejestrować..

Symulacja sprawdzianu wiedzy: 12405 pytań.

Wymagane pola są oznaczone * Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowaMoże być testem jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru (składa się z minimum 20 pytań).. Ewidencja operacji kasowych, 11 przykładów.. Opinie prawne od 40 zl, profesjonalnie, blyskawicznie .Dziś, w poniedziałek 20 kwietnia o godz. 20.25 w TVP 1 rozpocznie się Wielki Test Wiedzy o Podatkach, organizowany przez Ministerstwo Finansów.. Gwarantujemy, że będzie to wieczór wspólnej zabawy, pełen nietuzinkowych odkryć (tak, tak podatki mogą być ciekawe) i odpowiedzi na nurtujące nas wszystkich pytania.Test Wiedzy o Finansach Wypełnij test wiedzy o finansach osobistych.. Bankowość Inwestycje Produkt krajowy bruttoUruchom test ».. Wyniki otrzymasz natychmiast wraz z interpretacją.. Przeglądaj.. Dzięki nim, sprawdzisz jak dużo wiesz na temat bankowości, przedsiębiorczości, czy Unii Europejskiej, a jakie tematy powinieneś raz jeszcze przestudiować.. autor: adamen popularnosc: 6870 zdawalność: 27.77 % kategoria: Finanse.W świetle ustawy o finansach publicznych do dochodów publ icznych nie zalicza się: a) wpłat z zysku przedsiębiorstw państwowych, b) spłat pożyczek i kredytów udzielonych ze środków publicznych, c) wpływów z podatków, składek i opłat, d) spadków, zapisów i darowizn w postaci pieniężnej na rzecz jednostek sektoraTEST DLA KANDYDATÓW NA STANOWISKO SPECJALISTY W REFERACIE FINANSOWO - KSIĘGOWYM DOCHODÓW 1..

33.Sprawdź notatkę Test z wiedzy o finansach publicznych i pobierz ją za darmo z naszego serwisu.

Przeczytaj poradnik rozwiązywania testów umiejętności.. banki państwowe przedsiębiorstwa państwoweTESTY Z WIEDZY.. Do rozmowy kwalifikacyjnej zapraszanych jest maksymalnie 10 kandydatów, którzy uzyskali największą liczbę.Plik test wiedzy z ustawy o finansach publicznych.txt na koncie użytkownika gnanashaker • Data dodania: 25 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik testy wiedzy z ustawy o finansach publicznych.zip na koncie użytkownika macbethfan • Data dodania: 13 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TESTY Z WIEDZY.. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej jest właściwy do orzekania w trybie .. Górna granica wynosi 0,94 gr.. Twojego problemu.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Test IV 1 gospodarce rynkowej finanse publiczne między innymi obejmują: a) budżet państwa, budżety przedsiębiorstw b) budżet państwa, budżety jednostek samorządu terytorialnego (JST) c) budżety gospodarstw domowych, budżety JST d) ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenia gospodarczeTest o finansach publicznych - sprawdź, czy go zdasz!.

Dziennie, ustala ją ustawodawca.4 days agoTest o finansach publicznych - sprawdź, czy go zdasz!

TESTY Z PRAWA .. Test jest tutaj.. Ilość pytań: 86 Rozwiązywany: 12632 razy.. A oto przykład wykresu… Dodaj komentarz Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. Rozwiązuj test .. Celem kontroli zarządczej jest zapewnienie: a) zgodności działań z przepisami prawa oraz procedurami.b) na podstawie upowa żnienia ministra wła ściwego do spraw finansów publicznych, c) bez ogranicze ń. Rozporz ądzenia Ministra Finansów s ą publikowane w: a) Monitorze Skarbowym, b) Monitorze Polskim, c) Dzienniku Ustaw.. Gwarantujemy, że będzie to wieczór wspólnej zabawy, pełen nietuzinkowych odkryć (tak .Strona 5 z 7 29.. Po rejestracji »..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt