Zadania matematyczne klasa 2 pdf

Pobierz

Polub.. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, to zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.zadania tekstowe kl.II • Szkoła • pliki użytkownika niunia102 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • kl 2 (6)(1).jpg, CCI20100114 00015.JPGJaka figura?, Prawo, lewo, Kierunki, Nad, pod, po lewej, po prawej, Położenie, Dni tygodnia, Dni tygodnia - poziom zaawansowany, Temperatura, Miesiące, Miesiące - poziom zaawansowany, Która godzina?, Wybierz zegar, Ile przedmiotów, Więcej, mniej, Cyfry DOMINO, Liczby DOMINO, Poznajemy liczby rzymskie, Liczby rzymskie w kalendarzu, Większa liczba, Największa liczba w zakresie 10 .karta pracy klasa 1 - kolorowanki, karta pracy klasa 2 - łamigłówki, karta pracy klasa 3 - krzyżówki.. Oprócz tego na stronie znajdują się zagadki, ciekawostki, quizy oraz recenzje najlepszych gier planszowych.2 = 3 3 3 3 3 = 3 3 3 3 50 Nauczanie Zintegrowane 6/2005 SUPERMATEMATYK Proponowana punktacja zadaƒ Lp.. Poniewa ż uczniów klasy I konkurs nie obejmował postanowiłam przygotować zadania matematyczne dobrane odpowiednio do poziomu tej klasy.. Pozdrawiam panią Dorotkę z klasy 2a S.P nr 3 w Koszalinie; Szymon W.. Jest to strona z testami matematycznymi, gdzie szybko i w prosty sposób można nauczyć się matematyki.. Zastosowanie czasu i kalendarza.. Rozwiąż zadanie..

Społeczność Nauczycielsp16 klasa III.

Bardziej szczegółowoTesty z matematyki online.. Materiały do druku .. ZESTAW 1 ZESTAW 2 ZESTAW 3 ZESTAW 4 ZESTAW 5 ZESTAW 6 ZESTAW 7 ZESTAW 8 ZESTAW 9 ZESTAW 10 .. Zadania z odczytywania wskazań zegara i kalendarza oraz wiele, wiele innych.Na chwilę obecną zadania obejmują materiał klas 1-4 szkoły podstawowej.. Zamiana jednostek monetarnych.. Atutem jest tu także zakres materiału i zagadnień omawianych na kartach pracy - można znaleźć tematyczne karty, które poza wartością edukacyjną omawiają także podstawowe zagadnienia z zakresu sportu, nauki, zabawy itp.II.. Klasa 3 Matematyka.. Systematycznie będą pojawiać się łamigłówki do klasy 5, a w miarę rozwoju serwisu będziemy również obejmować klasy starsze.zawiera zadania zamknięte wielokrotnego wyboru, co oznacza, że należy zastanowić się nad każdą z proponowanych w zadaniu odpowiedzi i określić czy jest ona poprawna czy nie.. Opcje.. JEDYNIE ZROBIŁEM JEDEN BŁĄD A RESZTĘ DOBRZE.. ZADANIA TEKSTOWE.. Dodawanie w zakresie 10.. Poniewa ż uczniów klasy II konkurs nie obejmował postanowiłam przygotować zadania matematyczne dobrane odpowiednio do poziomu tej klasy.. Gry i zabawy matematyczne dla najmłodszych) Warszawa 2017 Ośrodek Rozwoju Edukacji Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa Publikacja jest rozpowszechniana na zasadach wolnej licencji Creative Commons - Użycie niekomercyjne 3.0 Polska (CC-BY-NC).Ćwiczenia matematyczne klasa 2 Dziecko nauczy się mnożyć i dzielić, będzie doskonalić umiejętności dodawania, odejmowania, postrzegania przestrzennego..

Ułóż pytanie do podanego zadania.

Pokaż wszystko.. Odejmowanie w zakresie 10.. Przekształcanie i schematyzowanie tre ści zada ń. III.. Można przyjąć w przybliżeniu, że są to karty pracy dla klasy 2.. Gra bardzo fajna.. Polska Zmień szablon .ZADANIA DOMOWE 11-12 LUTEGO Szkoła Podstawowa Klasa 0a Klasa 0b Klasa Ia Str. 33 w części 3 zad.. Otoprzykład konkursu matematycznego przeprowadzonego wśród uczniów naszej szkoły.Abonamenty Inne zadanie .. Rozwiąż zadanie.. Nie pamiętam hasła.. Rejestracja.. Podobało mi się zdobyłem 101 punktów i 0 błędów Pozdrawiam .Drogi Użytkowniku, wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć!. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Jak rozpocząć?Dodawanie, odejmowanie, mnożenie oraz dzielenie.. Obwód figur.. Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.Zabawy i ćwiczenia matematyczne • Matematyka • pliki użytkownika jollen przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 15.JPG, 14.JPGZadanie dodatkowe 3 - UZUPEŁNIJ KWADRATY MAGICZNE Zadanie dodatkowe 2 - UZUPEŁNIJ PODANY CIĄG LICZB Zadanie dodatkowe 1 - ZABAWA LICZBAMI - UZUPEŁNIJ, ZNAJDŹ PRAWIDŁOWOŚĆSzalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych..

Umiejętności matematyczne są niezbędne w codziennym życiu!

Napisz odpowiednie działanie i podaj odpowiedź pisemną.Od klasy III uczniowie mają możliwość uczestniczenia w konkursie matematycznym pod nazwą "Kangur".. WOW TO JEST BARDZO FAJNE I POMAGA MI TROCHĘ W NAUCE.. Edytuj elementy.. Lena i kocham ; Maksiu 2020-05-11.. Do szkolnego sklepiku przywieziono 65 soków.. Rozwi ązywanie zada ń problemowych, nietypowych, otwartych.. Dzięki quizom i grom Squli, dziecko może ćwiczyć wszystkie omawiane w szkole zagadnienia.Zadania dla każdej klasy są oparte o materiał z podręczników szkolnych i tworzą je doświadczeni nauczyciele.Zadania dla mistrza Od 23 maja do 31 maja mija 8 dni.. Od 2 lutego do 16 lutego mija Od 29 czerwca do 4 lipca mija Od 5 sierpnia do 5 września mija Od 15 października do 3 listopada mija Zapisz liczby za pomocą znaków rzymskich.. Więcej.. ZADANIE I Ewa wyszła do sklepu o godzinie 16.15.. 4) Małgosia ma 9 lat, jej starsza siostra Ola o 7 więcej.. Dzięki takiej formie zadań bardzo dobrze przygotujecie się do udziału w "Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży", co mamyLena N kl 2 b 2020-06-03.. Napisz działania odwrotne do podanych według wzoru.. PDF Materiały do wydruku.. Skreśl w zadaniu niepotrzebną informację.. Zapisz liczby za pomocą cyfr arabskich.. Klasa Ib Str. 35 w części 3 zad.. Nie oznaczamy jednak kart przynależnością do określonych klas - głównie dlatego, że programy szkolne dość często się zmieniają.Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 2..

Wróciła po 35 ...i wczesnoszkolnej edukacji matematycznej) ISBN 978-83-65967-03-9 (Zeszyt 2.

W gabinecie dentystycznym przyjęto przed południem 9 .Od klasy III uczniowie mają możliwość uczestniczenia w konkursie matematycznym pod nazwą "Kangur".. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Karty pracy - wykaz wszystkich kart pracy z matematyki , pomocy dydaktycznych opublikowanych w serwisie - klasa 2.. Wymagane logowanie.. Klasa Ic Str. 35 w części 3 zad.. Na pierwszej przerwie sprzedano 8 soków.. PROBLEMY MATEMATYCZNE Z śYCIA CODZIENNEGO.. Udostępnij Udostępnij wg Nauczycielsp16.. ZESTAW 1 ZESTAW 2 ZESTAW 3 ZESTAW 4 ZESTAW 5 ZESTAW 6 ZESTAW 7 ZESTAW 8 ZESTAW 9 ZESTAW 10 .Zbiór zadań przeznaczony do pracy z uczniami zdolnymi na zajęciach pozalekcyjnych, w ramach rozszerzania umiejętności matematycznych u uczniów z klas 2 i 3 szkoły podstawowej.W tej sekcji znajdziesz karty pracy na średnim poziomie trudności, nazwanym przez nas poziomem 2.. Napisz odpowiednie działanie i podaj odpowiedź pisemną.. Osadź.. Zadania Liczba punktów 1.Magiczny kwadrat 0-3 2.Krzy˝ówka matematyczna z has∏em 0-5 3.Zadania tekstowe 0-3 4.¸amig∏ówka 0-3Zabawy matematyczne 3) Monika ma 13 lat, jej młodszy brat Tomek o 5 mniej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt