Samequizy czas zegarowy po niemiecku

Pobierz

Polish W badaniach na ciężarnych zwierzętach interferony powodowały czasami poronienie.czasami - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Pory dnia w języku niemieckim Gdy tylko wstaniemy z łóżka, myślimy o tym, że jest rano i trzeba iść do pracy.. Skomentuj.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać "która jest godzina?". - Która jest godzina?. Zajmiemy się dzisiaj podawaniem czasu zegarowego po niemiecku (die Uhrzeit), poznamy niezbędne słówka, nauczymy się pytać o godzinę i .czasem - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. A może się czegoś nauczysz.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, czy zdasz ten test o godzinach w języku niemieckim!Sprawdź, czy dasz radę porozumieć się po niemiecku w tych codziennych sytuacjach.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Co znaczy i jak powiedzieć "czasy" po niemiecku?. - zeitweise, bisweilen, zuweilen, zwischendurchSprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Zeit w słowniku online PONS!. Co znaczy i jak powiedzieć "czasami" po niemiecku?. Zobaczmy, które lata wygrywają w głosowaniu na modowe hity!Czas zegarowy - język niemiecki - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka niemieckiego.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Es ist … I teraz macie znów dwie .tagi: czas zegarowy niemiecki, czas zegarowy j niemiecki, Uhrzeit, określanie czasu, godzina, określanie terminów po niemiecku..

/samequizy ...Zgaduj kolory po niemiecku.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Czas wziąć Twój charakter pod lupę i przekonać się, jaki niemiecki czasownik Cię określa!. Dołącz do nas!kwadrans po siódmej: siódma piętnaście: 7:20 Uhr: playzwanzig nach sieben playzehn vor halb acht = playsieben Uhr zwanzig: dwadzieścia po siódmej dziesięć przed wpół do ósmej: siódma dwadzieścia: 7:25 Uhr: playfünfundzwanzig nach sieben playfünf vor halb acht = playsieben Uhr fünfundzwanzig: dwadzieścia pięć po siódmej .Die Uhrzeit - czas zegarowy Na dzisiejszej lekcji zapoznacie się z niemieckimi zwrotami określającymi czas oraz nauczycie się jak odpowiadać na pytania o godzinę.. - Która jest godzina?. Pory dnia w języku niemieckim.. Zaczynamy od .. 2010-05-21 19:23:07Czy w telefonie xperia mini pro mogę sprawdzić czas zegarowy na świecie?. Bez problemu potrafisz policzyć do 10 po niemiecku!. Januar 1996 - czas zegarowy .. więc już chyba czas najwyższy zaserwować Wam lekcję numer 14.. W którym czasie żyjesz?. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat "poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Moda lat 70, 80 czy 90?. Tak, tak… Tak samo jak godzina!Przykłady użycia - "czas" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

...Zawody po niemiecku.

Dołącz do nas!. Teraz przeszłam na hiszpański Świetny quiz <3Od opublikowania ostatniego wpisu z serii ?. Na sam koniec tej lekcji chciałbym zwrócić uwagę na słowo um - o Przydaje się ono bardzo często w odpowiadaniu na pytania.. Stwórz swoją wymarzoną suknię ślubną!. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Państwa po niemiecku.. A po niemiecku macie dwie opcje: Wie spät ist es?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Próbowałeś kilka razy czy uczysz się tego języka na tyle długo, że podstawowe liczby to dla Ciebie banał?. 37 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Przedstawimy również określenia na poszczególne godziny po niemiecku.. Test na czas.. Jak odpowiedzieć na takie pytanie?. - Zeit, Uhrzeit, Zeitstufe, AppealGodziny słownie po niemiecku (oficjalnie i potocznie:) 2011-12-10 10:42:37 Zapisz słownie podane godziny .. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. - Minuta ma sześćdziesiąt sekund.Umiesz nazwy kolorów po niemiecku?. Skomentuj.. - manchmal, dann und wannPrzykłady użycia - "czasami" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2014-03-15 15:04:43 Zapisz poday czas urzędowo i potocznie .. Pytając o czas w języku niemieckim możemy użyć dwóch sformułowań: Wie spät ist es?nach - po halb - wpół do fast halb - prawie wpół do kurz vor halb - krótko przed wpół do (jakieś 5 minut) kurz nach halb - krótko po wpół do (jakieś 5 minut) Viertel - kwadrans Viertel vor - za kwadrans, kwadrans przed Viertel nach - kwadrans po ine Minute hat sechzig Sekunden..

2011-04-05 19:58:42 poo niemiecku .!

Udostępnij.. Postaramy się też poćwiczyć pytania o godzinę .Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. czas (w gramatyce, np. przeszły) Słownik terminów związanych z językoznawstwem.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. po niemiecku oraz w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie.Czas zegarowy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. w Język niemiecki Mój zeszyt do niemieckiego - Lektion 14 - der 26. madzia1342 8 miesięcy temu.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. - O jedenastej; Um siebzehn Uhr zehn - O siedemnastej dziesięć; Przy okazji warto znać jak jest zegar po niemiecku.. Za pierwszym razem, ale to dlatego, że uczyłam się niemieckiego przez 6 lat.. 2010-01-11 20:07:20 Określ czas zegarowy potocznie z J.Niemieckiego 2012-04-03 20:27:30Przykłady użycia - "na czas" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zastanawialiście się kiedyś, jak często pytacie o to, która jest godzina… Trochę by się tego uzbierało.. minęły prawie dwa miesiące, więc już chyba czas najwyższy zaserwować Wam lekcję numer 14.Zajmiemy się dzisiaj podawaniem czasu zegarowego po niemiecku (die Uhrzeit), poznamy niezbędne słówka, nauczymy się pytać o godzinę i odpowiadać na takie pytanie..

Co znaczy i jak powiedzieć "czas" po niemiecku?

Dlatego tak ważne jest, aby operować porami dnia .Godziny po niemieckuCzas w języku niemieckimCyfry w niemieckim - - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. czas (zegarowy), godzina; czas, rachuba czasu (wg danej strefy czasowej) czas (np. w biegu) Słownik terminów sportowych.. Polish Z tego powodu, zająłem się ptactwem morskim, żeby móc spędzać czas na wybrzeżu.czas zegarowy Browsing.. Mój zeszyt do niemieckiego?. Opublikowano 8th February 2014, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .Podawanie godziny po niemiecku.. Oliwia_Czajka2 2 lata temu.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Udostępnij.. Rozpoznaj aplikacje po ich paletach kolorów!. quiz987654321 7 miesięcy temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt