Opisz swoją babcię po angielsku

Pobierz

Minimum 10 zdań i muszą być przymiotniki w stopniu równym, wyższym i najwyższym.. ZALOGUJ.. Proszę o pomoc tylko zadanie 5.. Jest szczupła, niewielkiego wzrostu.. Zawsze chodzi uśmiechnięta z błyskiem w oku.Musisz przetłumaczyć "SWOJĄ BABCIĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Isionka April 2019 | 0 Replies .Opisz miasto, które dobrze znasz po angielsku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. w swieta zakłada białą bluzkę, elegancka spódnice i korale.Opisz swoją ulubioną rzecz po angielsku np:telefon,komputer.. Question from @Bartekenkowski17 - Szkoła podstawowa - Polski.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Ma krótkie lokowane włosy ,które sięgają jej do ramion.. Uczęszczasz na kurs języka angielskiego w Anglii.. Opisz swoją szkołę po angielsku ,wymień jej atuty i zachęć do zapisa .. Wymień czynności, jakie należy wykonać, aby utworzyć wykres w arkuszu .Opisz swoją ulubioną grę po angielsku .. Question from @Aleksandra1983k - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Szkola edukacja.. Ćwiczenia polonistyczno-społeczne cz. 4proszę pomóżcie!. ZALOGUJ.. Posiada piwne oczy i ufarbowane włosy na kasztanowy kolor..

Opisz swój pokój po angielsku.

Opisz swoją klasę po angielsku to jest 4 klasa .. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Zadanie indywidualne.. 8,335 wizyt.. angielski;Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoją wymarzoną babcię.. Dodaj swoją odpowiedź .Opisz swoją szkołę po angielsku ,wymień jej atuty i zachęć do zapisa.. Szkoła - zapytaj eksperta (1560)Musisz przetłumaczyć "JAKĄ BABCIĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WŁASNĄ BABCIĘ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Opisz swoją przyjaciółkę (wygląd,cechy charakteru) po angielsku.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Opisz swoją przyjaciółkę (wygląd,cechy charakteru) po angielsku.. Wymarzona sala lekcyjna po angielsku Answer.. Pytania .. Odpowiedz.. - Potrzebuję Twojej pomocy.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: opis węża po angielskuOpisz swoją szkołę po angielsku daje 10 pkt.. Wymień 6 zmian gospodarczych po II wojnie światowej z wyjaśnieniami.. Szkoła - zapytaj eksperta (1558) Szkoła - zapytaj eksperta (1558) Wszystkie (1558) Język angielski (821) Język polski (378) Matematyka .Opisz osobę ze swojej rodziny po angielsku ..

Oprócz: Opisz swoją firmę po angielsku.

Odpowiedź na zadanie z Oto ja 3.. Użyj konstrukcji There is , There are Opisz swój pokój po angielsku.. She also has beautiful blue eyes and she wears glasses.Napisz opis swojej ulubionej książki po angielsku.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkola edukacja.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ZNASZ MOJĄ BABCIĘ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "ZABIŁ SWOJĄ BABCIĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Opisz swoją grę po angielsku w 30 słowach CS nie morze być xd Answer.Musisz przetłumaczyć "WŁASNĄ BABCIĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ZABIŁ SWOJĄ BABCIĘ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia w kontekście hasła "babcię" z polskiego na angielski od Reverso Context: babcie, moją babcię, twoją babcię, swoją babcięOpis babci Opisuje moja babcie (imię) , która mieszka w (miejscowość) Ma (ile lat).. DODAJ + Język angielski.. Odpowiedź Guest.. muszę opisać morze bałtyckie po angielsku, a później Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: paulcia12 29.3.2010 (21:09) mam napisać pocztówkę po angielsku mam korzystać z opisu z obrazka z Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązaniaOpisz swoją kłutnie po angielsku..

Oprócz: Opisz swoją kłutnie po angielsku.

Zwykle ubiera sie w spodnie i ciepły, wełniany sweter.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Pytania .. DODAJ + Język angielski.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAKĄ BABCIĘ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Opisz swoją przyjaciółke (wymyśłoną ) po angielsku.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: opis przeżyć wewnętrznych niobeOpisz swój pokój po angielsku.. Opisz swoją babcię,jej wygląd zewnętrzny,charakter.. Opiszę Ci swoją babcię żebyś wiedział/a o co chodzi : Moja babcia jest jasną blondynką.. Opisz swoją przyjaciółkę (wygląd,cechy charakteru) po angielsku +1 głos.. Dodaj swoją odpowiedź .Sprawdź tutaj tłumaczenei angielski-polski słowa babcię w słowniku online PONS!. Napisz dialog do utworu powrót taty Mickiewicza Answer.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SWOJĄ BABCIĘ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "ZNASZ MOJĄ BABCIĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Daje 50 punktów.. Question from @Bartekenkowski17 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOpisz swoją rodzinę ( mama, tata, brat i siostra) po angielsku Pomóżcie mi proszę mam zrobić to na jutro a sama nie wiem jak napisać :) Język angielski Opisz swoją rodzinę w kilku zdaniach po angielsku z tłumaczeniem na polski mama- Ewa pielęgniarka tata-Albert ma własną firmę brat - Patryk ma 7 lat chodzi do pierwszej klasy .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Opisz swój tydzień po angielsku pomożecie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt