Wiktoria imie znaczenie

Pobierz

Wiktoria to imię łacińskie.. Sama wszak dba o zapewnienie sobie odpowiedniego poziomu życia.Kamilę cechuje niebywała energia i zapał w działaniu - pierwsza zgłosi się do nowego projektu lub pierwsza opracuje innowacyjną strategię.Znaczenie imienia: Wiktoria.. Charakterystyka imienia Wiktoria Wiktoria wydaje się być osobą zamkniętą w sobie surową i wyniosłą.. To czas większego przywiązania do świata wewnętrznego niż do otaczających zdarzeń.. Wiktoria - dziecko.. Łatwo zyskują sympatię innych osób.Wika,Wiki,Wikunia,Wikuś,Wikusia.Wiktoria jest to imię pochodzenia łacińskiego oznacza zwycięstwo.Kobieta o tym imieniu jest wszechstronnie utalentowaną osobą zwłaszcza w dziedzinie nauk humanistycznych.Wiktoria - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego (łac. victoria - zwycięstwo).. Stroni od.. Praca i kariera zawodowa.. Woli mylić się i posuwać naprzód, niż mieć rację i cofać się.. Talent kulinarny dodatkowo mu w tym pomaga.Znaczenie imienia Wiktoria - Pochodzenie: łacińskie Znaczenie: zwyciężająca Liczba: 7 Znak zodiaku: Wodnik Planeta: Uran Imieniny: 23 Grud2 days agoZnaczenie imienia Wiktor.. Życie towarzyskie.. Żeńska forma imienia Wiktor.. Kobieta wszechstronnie utalentowana, pociągają ją szczególnie nauki humanistyczne.. Szybko przystosowuje się do nowego otoczenia i warunków.. Powaga, stateczność i zorganizowanie sprawiają, iż Wiktoria odbierana jest jako osoba oschła i gorzka..

Wiktoria lubi spędzać czas na łonie natury.Wiktoria: znaczenie imienia.

Jest to .Znaczenie imienia Wiktoria Rodzina.. Chciała wstąpić do klasztoru, ale jej rodzina nie wyraziła na to zgody.. Imię Wiktoria pochodzi z języka łacińskiego i jest żeńskim odpowiednikiem imienia Wiktor, oznaczającego zwycięzcę.. Jednak w środku drzemie prawdziwy wulkan namiętności, który Wiktoria stara się ukryć, ale nie zawsze może.Znaczenie imienia Wiktoria Wiktoria to najczęściej kobieta wyjątkowo piękna i mająca w sobie pewnego rodzaju tajemniczość, dzięki której chce się jąWiktoria - Imiona Znaczenie imion W Wiktoria Kobieta o imieniu Wiktoria jest wszechstronnie uzdolniona.. Kobieta nosząca to imię ma poważny stosunek do życia, odpowiedzialnie wykonuje swoje obowiązki.Wiktoria - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego (łac. victoria - zwycięstwo).. Charakterystyka imienia - Osoba o tym imieniu jest wszechstronnie utalentowaną osobą zwłaszcza w dziedzinie nauk humanistycznych.. Męskim odpowiednikiem jest Wiktor .. Ma duszę niezależnego artysty.. Imieniny: 23 grudnia.. W Polszczyźnie pojawiło się na początku wieku XIII.. Jest powściągliwa w wyrażaniu swoich odczuć, momentami nieśmiała, ale w głębi duszy uważnie wszystko analizuje i wyciąga praktyczne dla siebie wnioski..

Szóstka oznacza też wierność, lojalność, przywiązanie i rozmaite uzdolnienia praktyczne.Wiktoria Pochodzenie i znaczenie imienia - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, oznacza - zwycięstwo.

Urodziła się stolicy Madagaskaru, Tananariwie.. Trudno odgadnąć, co siedzi we wnętrzu Wiktorii.Wiktoria - imię pochodzące z języka łacińskiego, w którym słowo "victoria" oznacza zwycięstwo.. Osoby o imieniu Wiktoria w młodym wieku mają dystans do spraw materialnych.Znaczenie imienia Wiktoria Co oznacza imię Wiktoria?. Stąpa mocno po ziemi.. Rodzina i miłość.. Nie zawsze wiadomo co myśli.. w towarzystwie są miłe, wesołe wręcz czarujące.. Czasem odcina się od ludzi, aby odpocząć i zebrać myśli.. Sprawia wrażenie zagubionej w bieżących problemach.. Ma dobrą intuicję.. Mocno stąpa po ziemi, jest inteligentna, pracowita i.. Partnerstwo i miłość.. Dzięki swej pracowitości i uparciu w dążeniu do celu odnosi sukces w wielu dziedzinach życia.. Z jej milczenia nieraz można wnioskować, że jest nadąsana, tymczasem ona obserwuje i słucha.Znaczenie imienia Wiktoria Wiktoria - po łacinie victoria - znaczy "zwycięstwo".. Rzadko bierze sobie do serca rady udzielane przez.. Życie towarzyskie.. jest to żeńska forma imienia Wiktor.. W Polsce występuje od XIII w., rzadko nadawane .. Wiktoria miała zostać przebita mieczem za odmowę złożenia ofiary bogini Dianie.. Wielka wrażliwość pobudza wyobraźnię.. Jest tolerancyjna wobec innych.. Nie działa pochopnie, nie wpada w panikę.. Męskim odpowiednikiem jest Wiktor..

Siódemka jest cyfrą ludzi, którzy w życiu niczego się nie boją, odnoszą sukcesy - krótko jest to liczba zwycięzców, co świetnie odnosi się do łacińskiego znaczenie imienia Wiktoria.WIKTORIA - znaczenie imienia dla dziewczynki.

Wiktoria: imieniny.. Osoby noszące imię Wiktoria w dzieciństwie mogą napotkać przeszkody w wyrażeniu własnych oczekiwań i uczuć.. Rodzina i miłość Spokój działania, czarujący sposób bycia i wrodzony urok sprawiają, że Wiktor z łatwością zdobywa kobiece serca.. Imię oznaczające osobę, która zwycięża w każdej dziedzinie życia.. W języku tym "victoria" znaczy "zwycięstwo".. Wiktoria: charakterystyka osoby.. Męskim odpowiednikiem jest Wiktor.. W mitologii rzymskiej nosiła je rzymska bogini zwycięstwa i chwały.. Wiktoria jest osobą spokojną i bardzo opanowaną.. Kobiety o tym imieniu są wyjątkowo żywiołowe.. W wielu dziedzinach życia zwycięża, dzięki swej pracowitości, zaparciu w dążeniu do celu i uporowi, jaki ją cechuje.Imieniny 23 grudnia.. Pochodziła ze stolicy Madagaskaru, Tananariwy.Wiktoria Opis podstawowy imienia: Symbolika jakiego-kol-wiek Imienia w snach jest utożsamiana z jego numerologicznym wydźwiękiem na jawie, gdyż imię jest magicznym słowem identyfikującym każdego z nas i pozwalającym odróżnić go od innych ludzi.. Magiczną cyfrą, która jest przypisana imieniu Wiktoria jest cyfra 7.. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Wiktoria w 2009 roku zajmowała 4. miejsce w grupie imion żeńskich .Wiktoria jest flegmatyczką o przytłumionej pobudliwości i trochę opóźnionych reakcjach.. Jest kobietą pracowitą, upartą, dąży do celu nawet wówczas, gdy pozornie jest on nie do osiągnięcia.Wiktoria Victor - zwycięzca.. Znaczenie imienia Wiktoria Rodzina i miłość.. Nosiła je rzymska bogini chwały i zwycięstwa.. Naukę pobierała w szkole prowadzonej przez siostry józefitki.. Znaczenie: zwycięstwo.. Numerologia imienia Wiktoria W pełnej zgodzie z historią imienia Wiktoria pozostaje jego liczba - SZEŚĆ - patronująca tradycji, życiu domowemu i społecznej trwałości.. Została wydana za mąż za poganina, człowieka apodyktycznego .Pochodzenie: łacińskie.. Wiktoria jest indywidualistką, robiącą wszystko po swojemu.. W mitologii rzymskiej nosiła je rzymska bogini zwycięstwa i chwały .. Nie działa pochopnie, nie wpada w panikę.Znaczenie imienia Wiktoria Potrafi być despotyczna, niczym prawdziwa księżniczka, a jednocześnie chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym.Wiktoria z werwą planuje swoje życie.. Zdrobnienia: Wikusia, Wikunia, Wiki, Wika, Wiksia.. Nie zależy mu jednak na spektakularnych sukcesach i karierze.. Łatwo zapalają sie do wszelkich nowości, codzienne obowiązki szybko je męczą, pragną stale jakiegoś urozmaicenia.. Potrafi być namiętny i zmysłowy, ale tylko pod wpływem chwili i .. Do Polski trafiło w XIII wieku, obecnie nadawane jest coraz częściej.. Imieniny 23 grudnia Bł.. Wiktoria jest powściągliwa w okazywaniu uczuć i niechętnie zawiera liczne znajomości.. Imię wywodzi się od przydomków jakie nadawano za szczególne umiejętności w czasach w których język dopiero się […]Imię Wiktor pochodzi od łacińskiego słowa victor co oznacza: zwycięzca..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt