Krótki wierszyki urodzinowe

Pobierz

Wyrzec to, co serce chowa.. Powiem krótko: żyj 100 lat.. Dużej dozy radości i jeszcze więcej miłości, niech faceci cię wielbią i szanują i prezentami obsypują.. Jakże ja lubię Ciebie!. Krótkie Życzenia na urodziny.. Ocena użytkowników: / 15.. Dużo uśmiechu, czułej miłości, udanych imprezek i.Today7 days agoJun 22, 2020Apr 7, 2022Oct 26, 2020MĄDRE KRÓTKIE ŻYCZENIA URODZINOWE.. Byś kochał najgoręcej, a łzy były Twoim szczęściem.. Urodzinki ma dziś nasza mała pociecha, dla wszystkim domowników to wielka uciecha.. Aby słońce Ci świeciło w oczach, sercu i na twarzy.. Składam Tobie szczere życzenia, aby się spełniły najskrytsze marzenia!. i samych w życiu przyjemnych wrażeń, oraz spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.Trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat, wyrzec to, co serce chowa, Powiem krótko: żyj 100 lat.. Dla Ciebie ciepło słonecznego lata.. 10/12 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie.. Życzę Ci, aby wszystko się spełniło o czym pragniesz, o czym marzysz.. Dużo radości, dużo uśmiechów.. a w sercu Twym niech gości.. Mama tort upiekła, tato zapali świeczki,Jan 24, 2021 Następne.. Kopiuj te życzenia Znajdź prezent na urodziny dla chłopaka.5 days agoŻyczenia urodzinowe krótkie Szepnę ci na uszko: Moje serduszko, życzę ci mnóstwo miłości, szczęścia i wiele radości.. Ile róży jest w bukiecie,Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja; Wzruszające życzenia urodzinowe - Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają; Życzenia na urodzinki na 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latek - Ile w ulu pszczół robotnic; Zabawne wierszyki na urodziny dla nastolatka, nastolatki - Życzenia dla CiebieKrótki wierszyk urodzinowy dla dziecka..

Krótkie życzenia urodzinowe Krótkie życzenia urodzinowe.

Wianek życzeń dla Ciebie!. W dniu swoich urodzin .4 days agoŻYCZENIA NA URODZINY, WIERSZYKI URODZINOWE [KRÓTKIE] Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili moc radości.. Poprzednie Następne.KRÓTKIE WIERSZYKI URODZINOWE.. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!Życzenia urodzinowe dla ukochanego.. By każdy dzień i każda noc, wypełniła uśmiechu moc.Jun 13, 2022Jun 24, 2021Urodziny.. 3/9 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie.. Z okazji urodzin, które są raz w roku, niechaj będą szczęśliwe i pełne uroku.. bo to one stanowią całość.. Niech Ci pachną kwiaty, drzewa i niech wszystko "sto lat" śpiewa!. ŚMIESZNE ŻYCZENIA NA URODZINY.. Hej goście, prezenty przynoście, toast wznoście!. Życzenia Urodzinowe: krótkie, śmieszne .Mój drogi urodzinowy chłopcze, jesteś przyczyną mojego szczęścia, obyś miał życie pełne szczęścia i dobroci!. Krótkie ŻYCZENIA URODZINOWE!. Snów sadem pachnących, myśli lekkich jak motyle, i uśmiechu w głębi duszy na przekór pokręconemu światu… Życzenia urodzinowe krótkie Niech Ci życie gładko leci Niech trwa długo.W dniu Twych urodzin serdeczne życzenia wiele miłości i powodzenia, niech nie trapią Cię żadne zmartwienia oraz niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia.. Maluch na pewno doceni to, że ułożyliście dla niego tak oryginalne życzenia..

Życzenia Urodzinowe: krótkie, śmieszne ...KRÓTKIE WIERSZYKI URODZINOWE.

wiele szczęścia i radości.. Piękny, jak poranek wiosny, ciepły jak słoneczko, słodki jak ciasteczko.. Abyś miał jak najwięcej tego, co dobre i piękne.. By każdy ptaszek, co rano kwili, każdy twój dzień śpiewem umilił.. W miłości szczęścia, w życiu sukcesów.. Pełen uciech, pomyślności.. Następne.. By każda gwiazdka co świeci na niebie, świeciła zawsze tylko dla ciebie.. 5/9 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie.. Życzę ci, by każdy twój dzień był radosny.. Następne.. i te wyśnione, te najpiękniejsze.. O twych urodzinach wiemy, hucznie świętujemy, życzenia tobie ślemy!Krótkie życzenia urodzinowe Najpiękniejsze jest to czego się nie ma, na co czekasz i tęsknisz od lat, najpiękniejsze są zawsze marzenia, kolorowy, bajkowy świat.. Pielęgnuj w sobie to, czym możesz zaskoczyć drugiego człowieka, to, co może stać się niespodziewanym.W dniu urodzin życzę Ci: miłości, która wszystko przetrzyma, radości, która nigdy nie mija, wiary, na każdy dzień, wytrwałości w dążeniu do celu, i spełnienia marzeń, dzięki którym łatwiej żyć.. Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. Dużo zdrówka, szczęścia i radości każdego dnia pełnego miłości Wielkiego świata poznaniaJan 1, 2021May 5, 2021niech spełnią się Twoje marzenia: te duże - większe, te małe - mniejsze.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie..

Życzenia urodzinowe dla dziecka mogą również przybrać formę krótkiego wierszyka.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt